نحوه ارسال شال و روسری

⚀ ارسال شال و روسری توسط تیپاکستیپاکس شرکت باربری ایی میباشد که بسته های شال و روسری را درب محلی که شما مشخص میکنید تحویل میدهد.
۱)هزینه ارسال بستگی به وزن ،مسافت، حجم و ارزش ریالی کالا دارد(از ۱۸ تومان تا ۴۰ تومان بصورت تقریبی متغییر بوده،که مبلغ دقیق آن موقع جمع آوری بسته مشخص میشود)
۲)قول تحویل بسته شال و روسری از طرف شرکت تیپاکس ۷۲ ساعت میباشد که در ۹۹% مواقع ۲۴ ساعته تحویل میدهد،که می بایست تعطیلات و روزهای پایانی هفته را مد نظر داشته باشید.
۴)اولین پیشنهاد پاتریس برای شهرهایی که شرکت تیپاکس در آن شعبه دارند این روش از ارسال میباشد.
۵)ارسال بار در این روش بین ساعت ۱۴ تا ۱۶ خواهد بود. اگر سرعت دریافت کالا برایتان اهمیت دارد به این تایم دقت کنید.

📍با توجه به سابقه ارتباطی ما با تیپاکس، مشتریان ما از ۱۰% تخفیف در هزینه ارسال بهره مند هستند.

📌جهت پیگیری مرسولات میتوانید از طریق سایت شرکت تیپاکس استفاده نمایید که لینک مربوطه در قسمت پیگیری مرسولات سایت موجود میباشد.

⚁ ارسال شال و روسری توسط پست:


۱)اگر حداقل بین ۳تا ۵ روز برای تحویل شال و روسری خود وقت دارید از این روش میتوانید استفاده کنید. ولیکن در اکثر مواقع بسته ها بسیار زودتر از موعد مقرر به مقصد میرسد.

۲)ما برای شما در این روش هزینه را کاهش خواهیم داد(وزن تا ۲ کیلو حدودا ۱۲هزارتومان از ۲ تا ۵ کیلو حدودا ۱۶ هزارتومان و از ۵ تا ۲۰ کیلو حدودا ۲۸ هزارتومان هزینه ارسال خواهد بود که رقم دقیق و نهایی موقع ثبت در سیستم مشخص میشود و ارقام فوق حدودی میباشد)

۳)زمان ارسال اجناس صبح روزبعد از تسویه فاکتور میباشد. این سامانه پستی بواسطه قراردادی که با شرکت پست منعقد کرده ایم بسیار مرقون بصرفه تر از ارسال از طریق باجه های پستی میباشد
۴)مهم:ارائه کد پستی در این روش الزامی هست.

⚂ باربری :


۱)عمدتا تعاونی های باربری در منطقه شوش تهران میباشند و فاصله زیادی با ما دارند
۲)در این روش شما دو هزینه باید پرداخت کنید، یک هزینه ۱۵تا ۲۰ تومانی(وزن بیشتر هزینه بیشتر) برای ارسال بسته شال و روسری شما با پیک درون شهری تا تعاونی مربوطه و یک هزینه از تعاونی(که معمولا مناسب هست)تا محل شما!!!
۳)ارسال بار هرروز عصر انجام میپذیرد.

⚃ توسط پیک درون شهری:


۱)این روش برای مشتریان ساکن تهران انجام میپذیرد.
۲)در هر منطقه ایی هستید خودتان میتوانید هزینه را از اسنپ یا الوپیک مطلع شوید: محل ما غرب تهران پونک میباشد را بعنوان مبدا و محل دریافت را بعنوان مقصد مشخص کنید تا هزینه ارسال برایتان مشخص شود.
۳) پس از چک نهایی و هماهنگی با شما بسته ارسال خواهد شد

⚄ تحویل حضوری:

۱) برای تحویل حضوری پس از پرداخت و حصول اطمینان از خرید انجام شده میتوانید در ساعات کاری مندرج و یا با هماهنگی قبلی تشریف فرما شده و تحویل بگیرید.
۲) آدرس دفتر و لوکیشن که در گوگل مپ ثبت گردیده نیز در بخش ارتباط با موجود میباشد.